Wallpapers and Backgrounds HD

4.9.292

3.6

5

Cihazınız için çok sayıda farklı duvar kağıdı

189.9k

Bu uygulamayı oyla

Wallpapers and Backgrounds HD, Android cihazlar için geliştirilmiş çok farklı kategorilere ayrılmış ve filtreleyebileceğiniz 1,500'den fazla duvar kağıdı koleksiyonuna erişmenize izin veren bir uygulamadır.

Köpekler, kediler, arabalar, renkler, çiçekler, yiyecek, kızlar, aşk, doğa, desenler, gök yüzü, spor, dokular, seyahat, evren... Sayısız kategori yer alır; böylece istediğiniz arka planı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Elbette, Bioshock: Infinite ya da Uncharted 3 gibi video oyunlarının duvar kağıtlarını aramak istersek, direkt bir arama seçeneği de mevcuttur.

Tüm bu duvar kağıtlarını görüp indirmenin ve kullanmanın yanı sıra, onları aynı zamanda değerlendirebiliriz böylece diğer kullanıcılar en baştan en iyileri görebilirler ve Twitter ya da Facebook gibi sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşabilirler.

Wallpapers and Backgrounds HD telefonlarını kusursuz hale getirmek isteyen kullanıcılar için oldukça ilgi çekici bir uygulamadır. İstedikleri kadar ve basit şekilde resimleri değiştirebilecekler.
X